Gdyńska 51Elbląg

Wampirzy lifting

Zabieg określany jako „wampirzy lifting” jest to mezoterapia osoczem bogatopłytkowym pobieranym z krwi pacjenta. Opiera się on na naturalnej zdolności ciała do samo regeneracji. Terapia autologiczna (autologic therapy) oznacza, że preparat pochodzi z własnej krwi pacjenta, co eliminuje ryzyko jego odrzucenia przez układ odpornościowy organizmu. Prawidłowo pobrana i odwirowana krew oraz profesjonalnie wykonany zabieg nie niosą ze sobą żadnego ryzyka niebezpiecznych powikłań.

Wampirzy lifting to w pełni naturalna metoda terapii, sprawdzająca się zwłaszcza w usuwaniu zmarszczek, blizn i rozstępów, a także w odmładzaniu i rewitalizacji delikatnej skóry twarzy czy dłoni. Osocze bogate jest w czynniki wzrostu, dzięki którym komórki macierzyste są mocno stymulowane do działań regeneracyjnych. Wstrzykiwanie go w odpowiednie warstwy skóry pobudza fibroplasty do produkcji nowych włókien kolagenu i zapewnia lepszą odnowę tkankową. Zastosowanie własnej krwi usuwa ryzyko reakcji alergicznych oraz wystąpienia np. stanów zapalnych po zabiegu.

Leczeniu można poddawać całą twarz lub mniejszy obszar (np. aplikując osocze wzdłuż zmarszczek). Zabieg aktywizuje procesy identyczne jak przy gojeniu się ran. Na początku stymulowane do namnażania są komórki macierzyste, następnie fibroplasty zostają pobudzone do wytwarzania kolagenu, a na końcu tworzą się nowe naczynia krwionośne.

Najpopularniejsze wskazania do stosowania preparatów osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej obejmują:

 • bezpieczne i skuteczne usunięcie zmarszczek
 • poprawę wyglądu policzków, fałdów nosowo-wargowych, ust i podbródka
 • odmłodzenie okolic oczu (kurze łapki, cienie) oraz powiek i czoła
 • odmłodzenie skóry szyi, dekoltu dłoni
 • wypełnianie blizn potrądzikowych
 • zredukowanie poziomu rozstępów
 • powstrzymanie lub opóźnienie łysienia typu męskiego (androgenowego)

Przeprowadzony zabieg zapewnia wygładzenie, poprawę elastyczności, napięcia i gęstości skóry oraz ujednolicenie jej kolorytu. Zapoczątkowane zostają procesy remodelingu (przebudowy) włókien kolagenowych, poprawia się ukrwienie skóry, przyspieszeniu ulegają procesy gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

RegenACR Plus z fibryną

Regeneris® zwany także „Wampirzym Liftingiem” to kolejny specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris®  jest produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Wskazania:

 • oznaki starzenia: zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry
 • zmęczona, wysuszona, słabo napięta skóra
 • szybsze gojenie i regenerowanie się skóry po zabiegach,
 • wypełnienie blizn po trądziku lub poprawa wyglądu rozstępów,
 • wypadanie włosów (zarówno u kobiet jak i mężczyzn),
 • uczulenia na inne produkty.
 • poprawa kondycji skóry
Cellular Matrix z kwasem hialuronowym

Cellular Matrix to obcjonalna nazwa „liftingu wampirzego” wskazująca jednocześnie na rewolucyjną odłsonę zabiegu Regeneris.

Zabieg polega na wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego w odmłodzeniu twarzy, a dokładnie na wstrzyknięciu wcześniej pobranej krwi do probówki, zmieszanej z 2ml kwasu hialuronowego oraz specjalnym żelem separacyjnym.

Zawarty w probówce kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy skóry i powoduje jej nawilżenie i odżywienie. Pomaga także w syntezie proteoglikanów. Osocze bogatopłytkowe dodatkowo pobudza okoliczne fibroblasty do podziałów oraz syntezy kolagenu, dostarcza skórze, poza tak cennymi krwinkami krwi, także sole mineralne, witaminy A, D, E, K, hormony ora kwasy tłuszczowe.

Dodatkowo kwas hialuronowy tworzy dla osocza bogatopłytkowego swoiste rusztowanie – trójwymiarową przyjazną komórkom strukturę, która jest w szybkim tempie kolonizowana przez fibroblasty, trąbocyty i czynniki wzrostu, produkujące składniki macierzy pozakomórkowej i sprzyjające uporządkowanemu odtwarzaniu tkanek wszystkich wartsw skóry. Cellular Matrix zwiększa również czas działania krwi i uwalniania czynników wzrostu do skóry właściwej.

 Wskazania do zabiegu Cellular Matrix:

 • rewitalizacja skóry twarzy, okolic oczu, szyji, dekoltu, dłoni
 • korekcja zmarszczek i fałdów skórnych
 • regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
 • wypełnienie blizn potrądzikowych
1000 zł
nadpotliwość pach
Promocja
500 zł
nadpotliwość czoła
Promocja
1000 zł
nadpotliwość dłonie

ATBSOFT © 2024. All rights reserved.